Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Co je nového na pojistném trhu

1. Pojistný trh v České republice roste a je stabilní
Za první pololetí roku 2017 zaznamenaly pojišťovny v ČR meziročně o 3,6 % vyšší výkon, což je dáno zejména příznivou ekonomickou situací. Na tomto výkonu se významně podílelo havarijní pojištění vozidel a pojištění podnikatelských rizik. Současně jsou pojišťovny kapitálově stabilní. Vaše pojistné smlouvy jsou tak v bezpečí.

2. Colonnade – nové jméno na pojistném trhu 
V průběhu letošního roku pojišťovna AIG pověřila správou svých pojistných smluv pojišťovnu Colonnade, která již v České republice působí. Pro klienty, kteří využívají produktů pojišťovny AIG, se nic nemění. Smlouvy jsou nadále platné a plně účinné včetně certifikátů, dodatků a úprav. Nové pojistné smlouvy však již nejsou uzavírány pod značkou AIG, nýbrž Colonnade. Pojišťovna Colonnade je součástí silné kanadské skupiny Fairfax Financial Holdings Limited.

3. Největší pojišťovací skupiny na trhu – VIG a GENERALI 
Téměř 2/3 českého pojistného trhu jsou rozděleny mezi dvě dominantní pojišťovací skupiny – Vienna Insurance Group (VIG) a GENERALI. Skupina VIG sdružuje pojišťovny Kooperativa, ČPP a Pojišťovnu České spořitelny. Do skupiny GENERALI zase patří samotná Generali pojišťovna a také Česká pojišťovna. Vždy hájíme Vaše zájmy, spolupracujeme se všemi pojistiteli a na trhu pro Vás hledáme vždy nejlepší řešení.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

BROKER VENTURE, s.r.o.
Klatovská tř. 340 / 25
301 00 Plzeň
IČ: 64360644

info@bventure.cz
+420 377 444 317