Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost BROKER VENTURE, spol. s r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku Krajského soudu v Plzni dne 17. října 1995, může se tedy opřít již o 27 letou historii s příslušnou registrací u ČNB.

Společnost vstoupila na pojišťovací trh se záměrem poskytovat komplexní služby v oblasti pojištění a podat pomocnou ruku při řešení a vyřizování likvidací pojistných událostí, a to jak firemním klientům, tak i jednotlivým občanům.

Firem, které se přesvědčili o stabilitě a spolehlivosti naší společnosti, je mnoho. Stejně jako firma má svého právníka či hlavního ekonoma, je dobré mít vlastního pojišťovacího zprostředkovatele. Přesto nás někdy napadne co ještě v široké nabídce našich služeb schází. Slovo „služba“ znamená práci ve prospěch klienta. Jsme připraveni pracovat i pro Vás.

BROKER VENTURE, spol. s r.o. stojí vždy na Vaší straně na adrese Klatovská tř. 340/25 v Plzni.

Společnost BROKER VENTURE, spol. s r.o. je od 1. 1. 2016 členem největšího tuzemského uskupení profesionálních pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.CertifikátyJsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

BROKER VENTURE, spol. s r.o.
Klatovská tř. 340 / 25
301 00 Plzeň
IČ: 64360644

info@bventure.cz